Порадів - Лавандовий парк | Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Особисті дані відвідувачів сайту

Ми НЕ збираємо і НЕ зберігаємо персональну інформацію про відвідувачів сайту poradiv.com, poradiv.shop, lavanda.kiev.ua, lavanda.ua.

Ми користуємось стандартними сервісами Google Analytics, за допомогою яких збирається узагальнена статистика про відвідування сайту. Сервіс Google Analytics використовує файли cookie.

Ми не маємо доступу до особистої інформації відвідувачів, яку можуть збирати сервіси Google.

З політикою конфіденційності Google можна ознайомитись за цим посиланням.

Особисті дані покупців онлайн крамниці

Наш онлайн магазин працює на українській платформі Wayforpay. Перснальні дані покупців використовуються для здійснення платежів та відправки товарів, зберігаються в захищених базах даних платіжних та логістичних платформ. Ми не маємо доступу до особистої інформації відвідувачів, яку можуть збирати провайдери платіжних та логістичних послуг.

Публічна оферта сервісу Wayforpay.

Умови надання послуг Нової Пошти.

Нагадування про початок цвітіння лаванди

Відвідувачі наших сайтів мають змогу залишити свої контактні дані – електронну адресу або номер телефона – для отримання повідомлення про початок цвітіння лаванди. Такі контактні дані зберігаються в захищеній базі даних сайту, не розповсюджуються, та не використовуються для будь-яких цілей окрім розсилки повідомлення про початок цвітіння лаванди. Таке повідомлення розсилається один раз на рік за допомогою сервісу eSputnik.

З політикою конфіденційності eSputnik можна ознайомитись за посиланням.

Якщо Ви бажаєте відписатись від щорічної розсилки, напишіть нам про це на адресу poradiv.park@gmail.com.